DABĪGIE AKMEŅI
 
DABĪGAIS AKMENS ir vislabākais un visvienkāršākais materiāls jaunas skaistuma un dzīves kvalitātes izveidošanai, un tā izmantotājs var būt drošs, ka otra precīzi šāda izstrādājuma nav visā plašajā pasaulē. No dabīgā akmens veidotas konstrukcijas spēj izturēt desmitiem, ja ne simtiem gadu, un ņemot vērā to garo izmantošanas laiku, darba apjomu un cenu līmeni, kā arī oriğinalitāti, tas ir labākais celtniecības un apdares materiāls. Visas šīs īpašības pēdējā laikā ir iedvesmojušas gan telpu dizaina, gan dārzu arhitektus, gan arī privātpersonas, un rosinājušas veidot no akmens skaistus un izturīgus izstrādājumus, kas pēc savas būtības ir unikāli mākslas darbi, jo dabā kopijas nepastāv.
PIELIETOJUMS
 

Pamati un cokoli, iekšējās un ārējās sienas, jumti, grīdas, kāpnes, terases, dārza celiņi, iekšējie un ārējie kamīni, iekštelpu un āra baseini, pirts mazgāšanās telpu grīdas un sienas, sētas stabi, dārza dizaina elementi (galdi, soli, grili, kamīni, puķu kastes), vecu ēku (baznīcas, muižas u.c.) restaurācijas un rekonstruēšanas darbi.

KRĀSU TOŅI
 
Laistās no gaiši bēša līdz tumši brūnam, no gaiši zaļa līdz zaļam (harmoniski saplūstoši), rūsas krāsā, gaiši pelēki bēši, no gaiši pelēka līdz melnam utt.
VIRSMAS APSTRĀDE
 
dabīga (plēsta), slīpēta virsma

PAPILDUS INFORMĀCIJA, IETEIKUMI UN TEHNISKĀ PALĪDZĪBA