STIKLINĖS SIENELĖS KONTOROMS BENDRUOJU PAVADINIMU EXCEL ( Lux, Eco)
 
EXCEL tarpinės sienelės kontoroms – tai efektyvi tarpinių sienelių sistema iš paruoštų aliuminio detalių, euro tipo panelių ir stiklo, kuri leidžia sukurti stiklo, gipso ir kombinuotus modulius bei duris atitinkamai pagal Užsakovo pageidavimą.
Tarpines sieneles nesudėtinga pastatyti ir perstatyti į kitą vietą, jos leidžia padalinti turimą patalpų erdvę pagal poreikius, kai reikia sukurti naujas darbo vietas ir atskiras zonas. Tarpinės sienelės naudojamos kontorose, parduotuvėse, ligoninėse, mokyklose ir kitur.
Sienelių sistemos susideda iš aliumininių detalių, 46 mm storio euro tipo panelių  (Eco 92 mm) ir modulių iš stiklo, kuriuose naudojamas 6 mm stiklas ir PVC juostelės. Didžiausias tarpinių sienelių aukštis, panaudojant skirtingas detales, yra 6000 mm. Tarpinių sienelių dizainas ir stiklas – atitinkamai pagal Užsakovo pasirinkimą.
TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS
 
Excel tarpinių sienelių sistema atitinka techninę specifikaciją EE10047391 TS-99.
Modulinių sienelių gamyboje naudojamos tik Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintos medžiagos. Leidžiama naudoti ir kitas medžiagas bei reikmenis, jei jų techniniai duomenys yra lygiai tokie pat, kaip nurodytieji techninėje specifikacijoje, arba už juos geresni.
ALIUMINIO DETALĖS
 
Tarpinių sienelių detalės yra anoduotos arba nudažytos dažų milteliais, spalvą pasirinkus pagal RAL spalvų katalogą. Dažų kokybė atitinka GSB International reikalavimus, reg. Nr. 090.
STIKLO DALYS
 
Excel sienelių sistemoje naudojamas 6 mm storio stiklas, o EXCEL LUX sistemoje - 10 mm storio užgrūdintas stiklas. Galima pasirinkti iš kelių įvairių stiklo rūšių: bronzinio, pilkšvo rūko, skaidraus, matinio, su raštu, laminuoto arba užgrūdinto. Atitinkamai Užsakovo pageidavimui tarpinės sienelės gaminamos taip pat su dvigubomis stiklo dalimis.
PVC DETALĖS
 
Pritvirtinant stiklą naudojamos specialios PVC detalės. Standartinė spalva - juoda, pilka ir balta. EXCEL LUX sienelių atveju naudojamos taip pat skaidrios PVC tvirtinimo detalės.
DURYS
 
Galima naudoti vien stiklo, faneruotas arba baltai bei kitomis spalvomis dažytas medines arba aliuminines duris ir apvadus. Aliumininiai apvadai visada turi juodą PVC tarpiklį.
Sienelių sistemą galima komplektuoti taip pat su aliumininėmis, stiklinėmis arba medinėmis sustumiamomis ar suskleidžiamomis durimis. Durų matmenys paprastai būna 9 x 21, užsakant individualiai galima pasirinkti kitus matmenis.
DURŲ UŽRAKTAI IR SKLENDĖS
 
Stiklinės sienelės atveju galima pritaikyti visus aliumininiams apvadams ir stiklui tinkamus užraktus ir sklendes. Faneruotų medinių ir standartinių durų atveju naudojami ABLOY, BODA ir ASSA užraktai, PRIMO rankenos ir sklendės.
GARSO LAIDUMAS
 
Modulinės sienelės garso laidumas:

46 mm euro tipo panelio ir 6 mm stiklo atveju – 30 dB
laminuoto stiklo atveju (3 + 0,8 + 4) ~ 37 dB
komplekto su laminuotu stiklu atveju (3 + 0,8 + 4 + 25 mm oras + 6 mm stiklas) – 42 dB
INSTALIAVIMAS
 
Stiklinė sienelė gali būti tvirtinama prie betoninių, gipso, medinių ar pakabinamo tipo lubų pagal poreikį.
Tvirtinimui naudojamos pagrindinės detalės arba užbaigiamosios detalės. Grindų sujungimo vietoje po pagrindine euro tipo panelio arba stiklo detale galima instaliuoti elektros laidus. 
Stiklas tvirtinamas specialiai profiliuotu PVC. Pagal užsakovo pageidavimą stiklas dedamas viengubas arba dvigubas (specialus užsakymas). 
Standartinė spalva yra juoda, pilka ir balta. EXCEL LUX sienelių atveju naudojami skaidrūs PVC tvirtinimo profiliai. Prie Excel sienelių konstrukcijų galima tvirtinti juostines (vertikalios arba horizontalios juostos) arba rulonines žaliuzes bei priklijuoti dekoratyvinę ir sutvirtinančią plėvelę.
Skirtingų 450 (1350), 900 kampų ir trišakio kampų sujungimo vietose dedamos specialios aliumininės detalės. Skirtingi kampai tarpusavyje sujungiami apvaliai profiliuota detale, taip sujungimas gali būti atliekamas bet kokiu kampu.
EXCEL TARPINIŲ SIENELIŲ DETALĖS IR MATMENYS (mm)

 Vertikaliosios ir horizontaliosios sienelių detalės


 900 kampo sujungimo detalės


 Sienelės sujungimo detalės


 450 (1350) kampo sujungimo detalės


 Laisvai pasirenkamo kampo sujungimo detalės
Visos EXCEL tipo sienelių detalės gali būti panaudojamos daugiau nei vieną kartą, tai joms suteikia didelį pranašumą prieš kitas panašias sieneles, t. y. iš tų pačių detalių galima sukomplektuoti visiškai skirtingus sprendimus, pakartotinai panaudojama ~ 85 % visų turimų sienelių. Dar vienas didelį pranašumas prieš kitas panašias sieneles yra instaliavimo technologija, pagal kurią EXCEL sienelių sistemos detalės pritvirtinamos prie turimų sienų, nepriklausomai nuo statybinių sienų lubų ir grindų lygiagretumo, o stiklo dalys arba euro tipo paneliai išpjaunami pagal turimas sienas ir grindis. Tokia technologija leidžia išvengti techninių paklaidų.